preloader
Szkółka Hulajnogi

Poznaj Szkółkę Hulajnogi

Szkółka Hulajnogi to zajęcia dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z hulajnogą. Na lekcjach uczymy się tricków oraz bezpieczeństwa poruszania się w Skateparku. Szkółka ma na celu również tworzenie wspólnych znajomości i rozbudzanie prawdziwej pasji wśród naszych uczestników!


ScootiveCamp

ScootiveCamp to obóz dla wszystkich osób z zajawką do wyczynowej hulajnogi. Zajęcia podczas obozu dedykowane są zarówno dla rozpoczynających swoją przygodę z hulajnogą jak i dla bardziej doświadczonych zajawkowiczów.

Nasi instruktorzy

.


Maciej Głód - Instruktor w Warszawskiej Szkółce Hulajnogi
Maciej Głód
Instruktor
Maciej uczy jazdy w prawdziwie mistrzowski sposób - jest Mistrzem Polski 2015r i niekwestionowanym mistrzem rozgrzewki! Zajęcia z Maćkiem charakteryzują się intensywnością i dużą ilością pozytywnej energii a dzięki świetnemu kontaktowi z dziećmi Maciek jest uwielbianym instruktorem.
Karol Jewdoszuk - Instruktor w Warszawskiej Szkółce Hulajnogi
Karol Jewdoszuk
Instruktor
Zawsze uśmiechnięty od ucha do ucha. Karol potrafi stworzyć świetną atmosferę na zajęciach i w jasny oraz prosty sposób wytłumaczyć każdy najdrobniejszy szczegół. Karola definiuje poza uśmiechem jego skupienie, opanowanie oraz cierpliwość.

Kontakt

  • Scootive
    ul. Krakowiaków 80/98
    02-255 Warszawa
    www.scootive.pl
  • lp.evitoocsumi@aklokzs.com
  • +48 797 254 850
  • -